| BlancaFantasma a întrebat:

DAU FUNDITA!
Buna!happy imi puteti spune si mie va rog niste metode de a indeparta petele de deodorant?straight face m`am saturat sa`mi murdaresc toate hainele din cauza oricarui tip de deodorant.toate sunt la fel chiar nu exista unul care nu pateaza?thinking

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deodorantul nu se da pe haine! Se da pe piele! De aceea iti pateaza hainele!

| Detecandy a răspuns:

Eu ma dau cu Rexona Crystal Spray.este foarte bun si vezi sa aiba pe el cel tricou negru.mie imi place si nu lasa urme.
uite si o imagine
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| BeeFree a răspuns:

Pai aceeasi problema o aveam si eu.dar mi-am cumparat lady speed stick gel.e incolor si chiar ma tine 24h/24h.ti-l recomand.a da si miroase bine:X e doar 12 leibig grin

| cryss_6682 a răspuns:

Vanish quitamancha. dar foloseste deodorante fara alcool care au tricoul negru pe cutie sau scrie invisible. sau poate fi ca nu il folosesti de la distanta.