| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine? Trebuie sa merg la ziua unui baiat care implineste 12 ani si nu am idee ce sa-i duc

4 răspunsuri:
| oanyoana a răspuns:

Carti,un ceas, o minge de fotbal, jocuri

| MaDeclarFan a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca este un baiat care sta cu cei mai mari si are si un frate mai mare si se cam poarta ca un baiat de 15 ani.Sa-i duc ceva vestimentar? Daca da, ce? Va rog!

| ChocoCake a răspuns:

Dui o carte de actiune nu stiu acum depinde ce ii place baiatului...

| danauki21 a răspuns:

Pai,poti sa-i duci o carte,o iconitza,o cruciulitza,o husa de telefon, un penar, un caiet! Funda?