| S3S3an a întrebat:

Puteti sa ma ajutati vreau sa fac o pagina pe facebook dar am uitat cum se face. Cel mai explicabil raspuns funda.

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Da pe o pagina de facebook care sa nu fie a ta ( Eu, tu si restul lumii de exemplu ). In dreapta este o sagetica mica. Da click pe ea si la a 4-lea rand scrie : " Creeaza o pagina". Apoi te trimite la detaliile paginii. Alege ce vrei sa fie : comunitate, revista, afacere locala, trupa etc. Dai la ce crezi ca iti descrie pagina mai bine. Apoi dai click si alegi o categorie. Bifezi casuta " Sunt de acord cu conditiile de utilizare a paginilor de Facebook" si o sa iti apara dupa sa actualizezi fotografia de profil, coperta si alte informatii. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat