| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati cat mai multe linkuri unde pot sa gasesc bichoni de vanzare pana in 100 de euro plz!

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Bichonii sunt scumpi, in jur de 200 de euro. Da un search pe google si vei gasi.

2 răspunsuri:
| LoveSelena a răspuns:

Http://www.bichon-de-vanzare.ro/
http://www.aaz.ro/vanzari/21/vanzare-bichon-havanez-50-euro
Sau due la adapostul de animale acolo sunt o multime de catei care asteapta un camin

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Pana in 100 de euro nu vei gasi...
Cam toate preturile se invart undeva pe la 200 de euro (de la cei care ii cresc). Poate ai noroc si dai de ceva in 150...mai ieftin eu nu am gasit! happy
Daca e sa'l iei din magazin, dai aprox 300.