| SweetGirl25 a întrebat:

Puteti sa-mi dati exemple de porecle pentru numele Ioana sau nu neaparat asa... de ex. eu sunt creata, amuzanta si ironica, niste exemple plz... funda si voturi la cei care imi plac adica mai la toti :*

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Porecle nume ioana: ioni, ioa, ionelus, eu, ioio, ivo

---> Porecle pentru fete : Zgriptzi,Nebunatik,Creata,Stropinela,Asfaltina,Kiki,Blondina,Albinutza,Kiti,Mimi,Gaga,Eminema,Rebela, Scumpik, Sisi.si mai sunt multe. CREATA(cred ca ti-ar sta bine creata), Albinutza sai Kiti, Bulniutza, mamarutza etc.

---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| VampDiaries a răspuns:

Cretzulica, Ionutzca, Yașa, Iona, Ionaș, Ironici, Ouan

| Ema_2075 a răspuns:

Prescurati pentru numele tau :Yoyo, Ionutza, Iony
Porecle: Creata big grin, Cretzulici