| kapshunicka a întrebat:

Puteti sa mi dati niste idei cum as putea face ro rochita de seara scurta? cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| SexyFrumushika a răspuns:

Daca este pana la genuchi de exemlu poti face o mica gaura si sa agaugi un ac de siguranta prins de un elastic si bagi prin gaura si tot inaintezi pana ajunge la celalat capat! astfel obtii o rochita ggogosar! daca e mai cupara-ti una mai scurta did star poarta niste patofi sexy sau niste cizme inalte cu toc negre! o sa fi super sexy! pup