| dyanna0609 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste intrebari pentru un oracol? mai cool mai ciudate? multumesc anticpat. funda celor mai neobisnuitelove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| BLG a răspuns:

Cum ai reactiona daca baiatul pe care il iubesti in secret te ar cere in casatorie?
ce ai alege sa iei cu tine pe o insula dintre iubitul sau iubita si laptopul conectat la net?
ce ganduri obscene iti trec acum prin minte?
ce ai face ca sa ii atragi atentia unui baiat sau unei fete?
care este cel mai ciudat lucru pe care l ai face ca sa ii demonstrezi cuiva cat de mult il/o iubesti?

sper ca iti placbig grinbig grinbig grin

fundapuppy dog eyespuppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa vedem de exempluu poti sa scrii daca ai dormit de la varsta dela 8 anii in sus cu vreun animalus de pluslaughing...sau de exemplu ce iti place sa facii e marog sunt sigura ca gasesti tu!