| anonim_4396 a întrebat:

Puteţi să-mi daţi nişte sfaturi cum aş putea să obţin un abdomen plat (cât de cât) până la vară. Menţionez că nu vreau să afectez alte zone ale corpului, ci doar zona abdominală.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Abdomene cat mai multe. De mai multe ori pe zi in serii mici-medii (cam de 20-50, daca rezisti).
Bafta!winking

| psyho a răspuns:

Cauta niste ex special pentru zona abdominala.incepi cu 10 ex de un gen, apoi cat mai multe.nu prea multe dintr-odata pentru ca s-ar putea sa ti se para greu si sa te lasi batuta