| CosminaCosmmii a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum sa fac sa fiu mai puternica? Pun foarte mult suflet, ma atasez repede de persoane, am incredere in multa lume, imi arat slabiciunile si datorita astora imi pasa foarte mult de ce spune lumea. Vreau sa fiu indiferenta, sa nu mai plang din orice, sa le dau peste nas la toti. Dati-mi niste sfaturi va rog :*!

1 răspuns:
| Robertyz a răspuns:

Ok, asta este firea ta si nu prea ai cum sa o schimbi :) Oricum, trebuie intotdeauna sa fi constienta de propria ta forta si sa incerci sa treci peste orice dilema ori problema cu zambetul pe buze. In primul rand slabiciuni are fiecare om in parte, asta este firea naturii.Cat despre faptul ca vrei sa le dai peste nas...iti spun doar atat, faptul ca vei face asta nu te va faci cu nimic mai buna decat cei care ti-au facut rau inainte.Indiferenta este arma suprema in lupta cu persoanele care te-au facut sa suferi. Zambeste si bucurate de aceasta zi! O mica propunere din partea mea ( https://www.youtube.com/watch?v=qAJPSsPSWmg ). Asculta melodia si zambeste! O zi minunata iti doresc!