| covrigeisarati a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti diferentele dintre a fuma si a folosi narghileaua, si daca inseamna acelasi lucru? Si cum se foloseste narghileaua, unde se trage etc. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Angie95 a răspuns:

Diferenta e ca tutunul creeaza dependenta si stim care sunt efectele fumatului. In schimb narghileaua e pur si simplu o 'chestie' cu niste arome din care tragi un abur din capatul unui furtun ( nu pot sa zic k e fum) care are si gust bunlaughing. Nu stiu cat ai inteles, dar faza e ca nici nu se compara cu fumatul. Si eu cand am tras prima data din narghilea am fost sceptica, dar dupa aia mi-am dat seama k nu e nimic in neregula si nu se intampla nimic.winking e inofensivawinking

1 răspuns:
| dragos9234 a răspuns:

Narghileaua este mai sanatoasa.
Se trage printr-un furtun din narghilea.