| sabrinutza_6780 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie ceva
Imi place de un baiat dar nu stiu iucum sa-i spun si nici nu stiu daca ma place
Imi dati si mie niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai...te duci la el si vorbesti cu el despre ceea ce simti,dar nu in genul,,vrei sa fii cu mine?'',stai de vorba cu el,si dupa ceva timp,dupa ce el va avea incredere in tine ii spui ceea ce simti, atunci cu siguranta el se va indragosti de tine, oricum iti ure succes!

| sabrinutza_6780 explică:

Pai sunt cam timida pe mess vorbesc cu el dar la scoala nu ma baga in seama