| zuzuke94 a întrebat:

Puteti sa pronuntati hipopotomonsecvipedalofobie cel mai tare cuvant(daca se poate numi asa) laughing jur... laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Scuturici a răspuns:

Bai un asemenea cuvant ar trebui sa-l repete actori in loc de capra sparge piatra(...) laughinglaughing sicur e cuvant? laughinglaughing cred ca e greu sa fii doctor!

5 răspunsuri:
| Scuturici a răspuns:

Bai un asemenea cuvant ar trebui sa-l repete actori in loc de capra sparge piatra(...) laughinglaughing sicur e cuvant? laughinglaughing cred ca e greu sa fii doctor!

| Scuturici a răspuns:

Chiar nu e cuvant! Am cautat pe net! x-( big grinbig grin

| kymy a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand: da am reusit sa-l pronuntlaughing
in al doilea: nu e cuvantlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate despartit laughing)