| asortee a întrebat:

Putin ajutor va rog! Niste idei de locatii de majorat( Bucuresti), toate variantele mele s-au epuizat si intru si in criza de timp.mai am 2 saptamanasad e urgenttt. Nu vreau intr-un club foarte mare... un loc placut.

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Buna.
Acasa sigur nu vei putea... E prea mic locul si nici distractia nu va fi prea mare. Cel mai bine e sa-l faci intr-un loc normal(intr-un bar)...pe care sa-l inchiriezi pentru acea noapte.Nu cred ca va costa prea mult, plus ca poti lua de acolo bauturile.
Succes si petrecere frumoasa!kiss

| Ea12345 a răspuns:

Imi pare rau ca nu te-am ajutat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar nu stiu daca tyar placea saty petreci majoratul la o discoteca sau chiar la tine acasa