| Daria a întrebat:

Raspuneti sinceri:voi sunteti fericiti in general? daca da, care sunt motivele pentru a fi fericiti? si daca sunteti tristi, care sunt motivele pentru a fi tristi?happy

Răspuns Câştigător
| cuore a răspuns:

Chiar si lucrurile marunte din viata iti pot aduce un strop de fericire,un rasarit de soare, un prieten de nadejde, un strop de iubire.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu sunt tristă că nu o mai am pe mama lângă mine, îi simt cât mai mult lipsa în viața mea.
Pa, pa.

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Ew sunt mai mereu trista, depresiva. Dc? pentru ca pur si simplu nu am cu cine sa vb despre problemele mele, nu ma intelege nimeni si...cam asta este. big grin

| lollipop29 a răspuns:

Sunt fericita pentu ca iubesc:X[si sunt iubitaalaughing:X]
pentu ca traieschappy
pentu ca am mereu prietenii pe care ii iubesc aproape:X
pentru fiecare zi e o clepsidra cu nisip de fericire care curge, curge, curge...

Dar pot fi si tristasad
cand iau o nota mai reabig grin
sau ma cert cu cinevasad
sau ma lovesclaughing
Dar mai mult...zambesc[pentru ca imi place mai mult si pentru ca am invatat ca si atunci cand e greu trebuie sa zambesc]

| Asdffk a răspuns:

In general eu sunt trista. poate si pentru ca oamenilor asta le stau in fire! dar, eu cred ca e bine sa mine bucuram de fiecare clipa a vietii si niciodata sa nu ne pierdem speranta.cum se spune: speranta moare ultima! pa, pa sper ca te-am ajutat:*

| andreeafbz a răspuns:

Am citit mai multe intrebari de-ale tale. Te inteleg ca esti nefericita. Dar nu uita! Viata este inainte. Eu sunt fericita mai mereu pentru ca am prietenii aproape. De aceea am si o porecla :zambet. Incearca sa gasesti activitati care sa iti placa. Viata este fericire curata

| xDudeee a răspuns:

Da, sunt fericita in general.Motivele fericirii ...Ma gandesc tot timpul la amintirile haioase petrecute cu prietenii, ca un album al amintirilor si la persoana iubita.
Motivele tristetii sunt...ma gandesc ca prietenii mei sunt departe, fara vara, si ca persoana iubita nu ma va baga niciodata in seama...
Sper ca te-am lamurit.big grin