| AndreeaDeea39 a întrebat:

Raspuns urgent. Ofer funda! Ce parere aveti despre samponul si balsamul Revalid? Stopeaza caderea parului si cum se comporta? Multumesc

3 răspunsuri:
| sparky34 a răspuns:

E foarte bun, de aceea e si mai scump.Iti reface sanatatea parului.

| DunkelheitBu a răspuns:

Pai depinde de fiecare individ, spre exemplu mie poate sa mi se potriveasca, dar tie nu. Depinde de scalp. Mie imi place foarte mult si nu mai imi cade parul aproape deloc, doar atunci la baie 2-3 fire, dar cand il pieptan nu imi cade deloc parul, chiar daca este putin cam scump merita toti banii. Acum depinde si de scalpul tau

| rarepearls a răspuns:

Este extraordinar, dupa doar cateva spalari se observa efectul, chiar daca este scump..eu zic, ca merita banii, pentru ca ajuta la sanatatea noastra