| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Recent m-am mutat si chestia naspa e ca n-am prieteni in oras,n-am cum sa ma imprietenesc,nu ma duc la scoala pana la anul, asa ca nu pot sa ma imprietenesc cu nimeni si nici nu pot intreba lumea pe strada si n-am idei cum sa ma imprietenesc cu cineva, idei?

2 răspunsuri:
| SmaraldAlbastru a răspuns:

Ieși la un biliard, la ceva interactiv. În felul ăsta îți poți face cunoștințe noi, potențiali amici/prieteni. Un muzeu, o expoziție, ceva. Hai, sari de pe canapea și ia pulsul străzii.

| DavidM204 a răspuns:

Salut iti recomand sa iesi prin cluburi daca esti genu gasesti ff repede crede-mawinking