| Lettie a întrebat:

prieteni!
Deci, uite care e „necazul" meu:eu locuiesc intr-o comuna foarte aproape de un oras(Mediaș, jud.Sibiu) eu merg la scoala in acel oras si mi-am facut acolo prieteni foarte buni.Si chiestea este ca ar fi posibil ca in ceva timp sa ma mut acolo.In comuna in care locuiesc imi place fooarte mult si mu as vrea sa plec. Dar mai e si chestia ca imi voi face prieteni pe strada pe care voi locui, voi fi mai aproape de colegi si pana la urma poate ca totusi sunt mai multe avantaje in a locui la oras.Si mai e si faptul ca as putea veni in comuna in care locuiesc acum zilnic deci intr-un fel ar fi compensat putin.
Credeti ca voi trece cu bine peste asta? Oare ma voi acomoda?(mentionez ca am 13 ani si sunt foarte sociabila si ma imprietenesc repede cu oricine, tinand cont de facptul ca am schimbat si scoala in clasa a V-a)

Răspuns Câştigător
| Karizma a răspuns:

Hey,eu de la 4 ani ma plimb din casa in casa de abia in a 3-a am gasit un loc comod(sunt a 5-a).Nu e usor sa te desparti de un loc drag, dar este greu pana iti faci prieteni si inveti toate locurile din casahappy(te rog sa imi dai tu prima mea fundasad )

2 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey pai cam asa am patit eu stateam intr-un cartier de cand ma nascusem adica de 13 ani si a trebuit sa ma mut in capatul opus orasului, si sunt mutata aici de 2 luni si crede-ma ca m-am acomodat chiar daca nu sunt asa multi copii cum erau acolohappy totusi sunt si daca ai spus ca te imprietenesti si ff repede, nu mai conteaza! totul e sa nu iti faci griji si sa te gandesti ca asa cum sta acum acolo o sa stai si in cealalta comunahappy! fundita?

| HardcoreCountry a răspuns:

Hey Sis, atata timp cat ne ai pe noi alaturi, o sa-ti fie bine! Te iubim!big grin