| eluboy13 a întrebat:

Recent mi-am descarcat Metin2Ro. Mi-am facut cont si cand sa dau sa intru in joc imi zice ca am Hack SPeed eu nu am niciun hack am si restartat compu nu merge nu stiu ce sa fac straight face ajutor va rog.(fundita)

6 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Lasa-i zic asa numai din cauza ca nu stiu sa joace sunt niste "noobi" mie imi ziceau ca am hack de speed si ca daca nu ii dau o arma buna imi da ban straight face nu crede toti prostii laughing)

| Al3x_3632 a răspuns:

Eu stiu aproape tot despre metin2 stiu locuri secrete care le stiu max 10 jucatori din metin si nu numai deci da-mi idu tau si te ajut cu oriceeeee ai nevoie despre metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge

| Lovitdetot a răspuns:

Poate nu era activat hacku da daca il aveai undeva in calculator tot nu te lasa