| Marrusikk a întrebat:

Rekt-uri bune de închis gura?

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Daca tu esti prost, eu ce mai sunt?
Nu ma compar cu nimeni fraiere, nici macar cu tine, toti sunt mai buni.
Ma faci prost, nu? Ai dreptate, daca eram destept eram periculos.
Ai terminat de dormit, sau mai trebuie sa vorbesc?
Spui de mine ca sunt cel mai prost din scoala, dar ai uitat ca acum 3 ani am luat 10 la sport si tu 9.
Nu m-ar mira daca ti-ai face un buletin, iar langa numele tau sa scrie cuvantul prost si sa apara poza... la fel cum am eu.
Degeaba vorbesti, iau critica constructiva la cunostinta si o ignor.
Daca te fac prost, ar fi o insulta la adresa mea.
Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata cum am patit si eu.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschd gura, incepe un idiot sa vorbeasca.

Astea sunt cele mai dure si intunecate.
Unele dintre ele sunt si ilegale, deci ai mare grija.