| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie rekt-uri de inchis gura pentru analfabeti?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi romani sunteți mai țigani ca țigani, numa pe cearta, jigniri, ura un popor de creștini, atâta ura in voi nici dracu nu are, ce dracu e cu voi, sunteți sărăciile Europei.

| DvAnIeLa a răspuns (pentru RAY):

M am exprimat gresit!
Cea ce voiam sa spun este ca pe tik tok sunt si oameni(multi dintre ei romani care dau comentari cu:p... s.i. Si am vazut si tigani pe tik tok dar nu am vazut niciunul sa foloseasca cuvinte asa de vulgare pe o platforma cu atatia utilizatori

| RAY a răspuns (pentru DvAnIeLa):

Si pe Facebook zombi jignesc si pe tik tok, dovada ca trebuie sa ne carăm din tara asta

| DvAnIeLa a răspuns (pentru RAY):

Felicitari pentru camionul zilei?

| RAY a răspuns (pentru DvAnIeLa):

Înainte sa faci afirmați mincinoase, uitate omule la detalii.

RAY a fost campionul zilei o singură data!
30 Septembrie 2015

Mereu observ asta peste tot, știți sa citiți dar nu puteți înțelege/interpreta ce înseamna

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ca daca nu le raspunzi... o sa le inchizi gura.

| DvAnIeLa a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu,nu merge asa pe tik tok. Felicitari pentru campionul zilei

| DoarBogdan a răspuns (pentru DvAnIeLa):

Dar cum merge? Este o regula?
Indiferent ce ii spui, peste o saptamana nu o sa isi mai aduca aminte, te asigur.

| DvAnIeLa a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da pe tik tok sunt multi hate ri deci ai de ales ori te iei cu ei in gura ori dai scrol, dar pentru astia siguri pe ei aleg mereu ia-te in gura cu ei?

| DvAnIeLa a răspuns:

Sa spunem ca trebuie sa vada cine este sefa.