| nonimas a întrebat:

Ce parere aveti despre Relax and tone? te ajuta sa slabesti? dati`mi niste informati in legatura cu el. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dydylush a răspuns:

Si eu am relax and tone, l-am folosit si a dat rezultate dar dupa m-am lasat, trebuie sa iti iei crema de anticelulita, eu imi iau de la avon happy, daca vrei lasa-mi un mesaj cu id`u tau

4 răspunsuri:
| Iama a răspuns:

Eu am relax and tone si nu il folosesc zilnic dar e destul de bun si te relaxeaza. face un masaj bun ca si cu pumnisori big grin

| nonimas explică (pentru Iama):

Dar slabesti de la el? ..pe mine asta ma intereseaza..pt ca si eu am. dar inafata de masaj nu prea face mare lucru.straight face

| katomika a răspuns:

E bun pentru masaj
la slabit nu da rezultate pre vizibile
intro luna abia daca se vedea cum am slabit

| Andreea2209 a răspuns:

Si eu am si eu il folosesc doar pentru masaj iar mama il foloseste pentru slabit dar ca sa slabesti trebuie zilnic sa te dai cu crema anticelulitica apoi sa iti faci masaj cu relax and tone.