| Bris a întrebat:

Rihanna,Justin Bieber sau Madonna?laughing

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Rihanna.justin bieber e un gay.huooo!laughing

15 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Rihanna of course tongue nici nu se compara cu cei 2

| anonim_4396 a răspuns (pentru adinaxD):

Fa fetita draga//Tu habar nu ai cine a fost Madonna si cine inca e.A fost cea mai mare artista pop din toate timpurile..Rihana e un cacat..nu se compara..Ma enerveaza cocalarii ca tine sau altfel nici nu stiu cum sa va mai spun.,. ascultati numa muzica de rahat

| adinaxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi place si nici nu mi-a placut madonna. daca tie iti place, ok. treaba ta. daca cineva asculta alta muzica nu inseamna ca e cocalar(in afara de manelisti), si daca tu zici ca e muzica de rahat...nu inseamna ca chiar e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru adinaxD):

Sa sti ca eu nu ma omor cu madonna.dar iti spun dupa statistici, lucru deja demonstrat..Nu am zis ca imi place Madonna.Dar are un palmares uimitor madonna e o planeta, iar rihana e o frunza..cam asta e comparatia.Dar nu am mai putut sa ma abtin ca deja ai exagerat

| anonim_4396 a răspuns (pentru adinaxD):

Si asa pot sa zica si manelistii in apararea lor..cum spui tu. daca tie nu iti place asta nu inseamna ca e de rahat.dar iti spun eu ca nici nu se compara cu rock-ul sau cu melodiile instrumentale

| Element25 a răspuns:

Nici unu/una.

| Bris explică (pentru Element25):

Bine dar atunci ce-ai alege dupa tine laughing?

| Element25 a răspuns (pentru Bris):

Daca am zis nici unu/una, pe cine crezi ca aleg?

| Bris explică (pentru Element25):

Nu ma refer doar la cei 3 acum... daca tu ai spus ca niciunul dintre eu=i atunci te-a rugat sa spui tu unul care nu apare aici si il \o preferilaughing

| Element25 a răspuns (pentru Bris):

N-am înţeles nimic, scrie mai corect.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna.logic.

| MyaxD a răspuns:

Madonna

| MarisBogdan a răspuns:

Justin, canta mai bine ca toti de acolo

| Loreeeeeeeee a răspuns:

Rihanna logic tonguebig grin