| anonim_4396 a întrebat:

Robert Pattinson sau Adam Lambert? de ce?

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Adam Lambert.Imi place felul cum se imbraca(nu cum se macheazaI don't want to see). Are niste melodii chiar reusite

| AshuraElric a răspuns:

Bine, asta chiar ca e o alegere grea:unul e actor celalalt cantaret, nebuni sunt amandoi, unul e aparent ''normal'' celalalt are alte inclinati (parca a marturisit chiar el)grea decizie...nu as putea sa-i iau pe amandoi acasalaughing nu de alta dar amandoi sunt adorabili, si totusi il voi alege pe Adam pentru ca imi place look-ul lui gen ''Sasuke Uchiha'' si are niste melodii superbebig grin

| traficanta a răspuns:

Robert Pattinson ca e mai dragut blushing

Desi il ador si pe Adam :X:X:X

| Yana a răspuns:

Adam Lambert, pentru ca ai poza cu el laughing. Glumesc. Raspuns final : Adam laughing.

[Yana]

| ioana181 a răspuns:

Adam Lambert pentru ca melodiile lui sunt geniale, pentru ca e frumos si ingrijit nu ca Patt. Un singur lucru nu imi place la Adam: mi-a rupt inima cand a anuntat ca este gay laughing.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru ioana181):

De acord 100000% cu tine, draga laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| xSoaked a răspuns:

Adam Lambert pentru ca are cea mai speciala voce si melodiile, dar si cover-urile lui sunt geniale laughing Rob arata neingrijit (sorry) si nu e tocmai stilul meu. El este actor. Adam a fost stage actor de asemenea si mai si canta laughing Da. Prea multe motivatii? As putea scrie inca 100 de pagini. Si ca sa inchei, arata foooarte bine big grin

| laurika890 a răspuns:

Adam Lambert.Lui nu ii pasa de ce zice lumea,(ma refer la faptul ca e gay-pe mine sincer nici nu ma intereseaza, e viata lui)are o voce pur si simplu incredibila.Multa lume cu care m-am intalnit nu are o parere prea buna despre Adam(de exemplu zic ca e emo sau lucruri din astea)doar pentru simplul motiv ca nu stiu nimic despre el.Si nu stiu cat de amuzant, de treaba sau crazy(in sensul bun al cuvantului)e si in plus arata si foarte bine.Nici macar nu au ascultat vreo melodie sa vada acolo talent.Eu m-am,, indragostit'' de el, doar ascultand o melodie si acum ma declar fan #1(stiu ca toti zic asta). Cred ca m-am uitat la peste 70% din filmuletele de pe youtubetongue

Wow ce m-am lungit cu vorbalaughing

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Robert Pattinson
imi place si adam lambert dar nu stiu multe despre el

| Lady_6501 a răspuns:

Rob love struck
e dragut si Adam dar e gay sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adammm normal imi place si de Rob dar Adam are un stil aparte e frumos, talentat, ingrijit se machiaza superb si nu ii e frica sa fie el insusi insa atunci cand a declarat ca e gay am inceput sa plang!
Jurr! insa faptul ca e gay nu m`a impiedicat sa ii ascult muzica si sa il admir e un model de urmat plin de curaj si vointa!
Go Adammm!
I loveee you!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adam si normal... este frumos si indiferent de ce sune lumea.scote niste melodii super, si mereu are un spectacol uimitor.eu nuci nu ii dau 28 de ani arata de 19

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E dragut robi dar si adam cheai daca este gay si adam canta foarte misto dar robi este un actor foarte bun deci amandoi sunt misto

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

In legatura cu Adam: cred ca pana si mama cand se uita la American Idol era fana lui #1 laughing de fiecare data cand se termina o emisiune, se apuca sa spuna: a cantat super melodia "cu tare", si la melodia "cu tare" a avut vocea puternica laughing)