| ƒαηтα a întrebat:

Robert Pattinson sau Taylor Lautner [ da si argumentati sa stiu si eu dc l'ati ales laughing ]

3 răspunsuri:
| Adda_2453 a răspuns:

Taylor Launter- In primul rand e mai dragutlove struck:Xlove struck Are niste ochii supperbii=p~ corp de invidiatlove struck si multe alte calitati
R.Pattinson e uratoh go on nu stiu ce vad fetele la el x_x

| chie a răspuns:

Taylor Lautner for the win!
Si aici vorbesc strict de persoanele in cauza si nu de personajele pe care le interpreteaza, deoarece... asa l-as prefera pe Edward Cullen.
Revenind.
Taylor Lautner, deoarece, pe langa faptul ca este foarte dulce si cumsecade, a realizat foarte multe lucruri la o varsta destul de frageda.
Pai Pattinson la varsta asta canta prin pub-uri sau facea dus o data la o luna.(lucru valabil si-n ziua de azi)
Robert Pattinson este prea crispat, timid si paranoic.De asemenea, un ipocrit.Sunt sigura ca se bucura de atentia pe care-o primeste, indiferent de cat de mult neaga acest lucru.
Iar Taylor Lautner este sincer, modest si pe deasupra... arata si foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. sau