| (♥°ℓєιℓα_ℓσνє_gιяℓ♥°) a întrebat:

Robert pattison e cel mai frumos asa-i? da prietena mea crede cai un prost ajutati-ma plsssss spuneti cui i place robert pattison si cui nu-i doar ca stiu ca fiecare are parerea lui vreau sa stiu si eu parearea voastra?

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Este si el un om ca noi toti ceilalti, cu nimic mai superior sau inferior noua. Ca are o cariera si o scoala buna, bravo lui daca sunt pe merit.
Mie imi place de el pentru ca orice ar spune lumea despre el, pe el nu il intereseaza si isi vede de viata lui exact asa cum e si nu baga in seama toate rautatile. Este un lucru de admirat pentru ca nu multi pot sa faca acest lucru.

13 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E o persoană atât. Nu mi se pare frumos, e doar un om care a jucat în ceva filme şi a devenit idolul adolescentelor. Ar trebui să aibă grijă mai mult de imaginea sa, arată cam neîngrijit.

| Libelle a răspuns:

Chair dragut... iar daca omului ii place sa fie asa ce aveti cu el?batting eyelashes

| LostInDreams a răspuns:

Nu am nimic cu el, dar nu sunt fana.Nici nu am incercat sa fiu, sunt impartiala

| Pho3nix a răspuns:

Sorry, nu sunt un vampir gay. Deci nu-mi place.

| pitikaaaa a răspuns:

Mie imi place:X e frumos.Si joaca binewinking in rolul de vampirlaughing

| lavynika a răspuns:

Mie nu imi place, mi se pare neingrijit.Ar trebui sa scrii mai corect.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Il adooooooooooooorrr :X:X:X:X

| Andreea_7493 a răspuns:

Mie sincera sa fiu nu-mi place si nici nu mi se pare"wow". Daca prietenei tale nu-i place nu ai ce sa-i faci.Fiecare are gusturi diferite, unora le place altora nu.

| mihaelabr a răspuns:

Si eu sunt inamorata de el laughing mi se pare super! il admir ca nu i-a intrat celebritatea in cap cum s-a intamplat cu varco taylor ar fi foarte frumos daca ar fi pe bune cu kristen! o ador si pe ea! nici ea nu s-a schimbat imi place stilul lor vestimentar admir faptul ca kristen a spus tare si clar ca nu vrea sa devina o printesa a hollywood-ului si ca ii place stilul ei

| asdffghjjkl a răspuns:

Deci il ador :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il adooooooooooooooooooooor

Pai mie mi place in 1 rind joaca in filmul twilight vampir in al 2 el e mai frumos in realitate da nu in fim

Robert pattison in realitate e mai frumos de cit in filmul cu vampiri twilight