| Lala2345 a întrebat:

Vreau sa va cer parerea voastra imi place de un baiat si si lui ii place de mine (stiu asta de la prietena mea cea mai buna care in banca cu el ) si mi-e frica sa fac eu primul pas deorece m-ar putea crede piti sau proasta sa fac asa ceva va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Complicată treabă, de obicei băiatul trebuie să facă primul pas dar nu-i ceva de speriat poate o fi timid sau emotiv trece nu-i asta o problemă dar poate el este într-o stare ca a ta tot aşa se întreabă şi el poate tu crezi că el este altfel faţă de alţi băieţi şi îi este frică de răspunsul tău, mai aşteaptă o perioadă să vezi cum stă treaba.
O seară minunată!

| Lala2345 explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc pentru sfat la fel! happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru Lala2345):

Mulţumesc şi eu pentru fundă, să creşti mare şi ai grijă cu dragostea.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata manierata ca si tine asteapta sa faca baiatul primul pas. Spune-i asta si prietenei tale si ea te va ajuta.