| dulshe a întrebat:

Romania 40 de pucte spania 23(eurovizion) ce parere aveti? adica parca spania era vz mai bine decat noi, dar oricum melodia noastra era mult mai misto decat a lorbig grin

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Din pacate, ne-am convins inca o data ca o participare la astfel de concursuri trebuie pregatita cu minutiozitate. Promovare IOC, ne bazam doar pe talentul celor pe care-i trimitem acolo. Vai de steaua noastra!

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am avut noroc cu punctele date de Moldova ca am urcat in clasament in rest...

| gabrielutzu a răspuns:

Romania a primit puncte de la Moldova si de la hamalii care hamalesc prin Europa civilizata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat de loc e bine si asabig grin

| yusuf a răspuns:

BLAT... Nika mai mUlt