| Dumnezăilă a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat. Am visat ca eram impreuna la o petrecere cu o fata care pana in ziua aia nu o mai vazusem de un an, si ne sarutam. Dupa 5 minute m-am trezit si eram in pat la un verisor, dar eu de fapt inca visam... Am constatat azi dimineata ca am avut un vis în vis.
Nu inteleg de ce am visato pe fata aia, nu sunt atras de ea si nici nu am avut vreo data o relatie. Si nu inteleg de ce am avut 2 vise intr-unu.
Stie cineva sa-mi dee un raspuns?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trateaza-l doar ca pe un vis.Visele sunt foarte inselatoare. Daca fata aia era frumoasa (ma refer la aspectul fizic), atunci nu te mai gandi la el.Raul poate lua cele mai frumoase forme...
Mama ce filozofic am spus-o

| CryLulu a răspuns:

Dormind de te visezi
vei pierde o mare suma de bani.
Iar sărutul cu o fată arată că te vei îndrăgosti.
Eu oricum îți recomand să nu te încrezi în vise, pot fi înșelătoare.