| dennnnnnisa a întrebat:

S`ll de unde gasesc cercei de kumparat din Timisoara dinara cm are Valentina din Cameleonii is albi cu pietricele si is aproape p jum de urechie?

Răspuns Câştigător
| Inna_8819 a răspuns:

Bunahappy
Si eu ii ador; x; x; x;
Si eu sunt din Tm, nu stiu de unde ai putea sa iti cumper, Incearca in bega la bijuteria aia de jos.winking
Chaw:*

6 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Chiar azi am vazutlove struck sub bestiali.
Am vazut cu 20 de lei, sunt cu petricele albe si roz sau numai albe, au acu ala normal care se baga in ureche, si sus au ceva capsa. Am vazut la magazinul "Butterfly land" si au poza Valentinei pe ei, adica pe eticheta accea. Magazinul nu stiu daca se gaseste si in Timisoara.big grin
fundita?; D

| YLLL a răspuns:

Sczue vroiam sa scriu sunt*
laughing)

| dennnnnnisa explică:

"dinaia" corektare pentru vaka / bou care o scris mai jos (se mai fac greseli )puteai in *** să stai in bankutza tah daca nu ştiai puteai sa nu raspunzi nu sa manci kakat repede... mersi Inna esti o dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare analfabeta mai esti! Invata in p. a mea sa scrii corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din rm sarat
magazinul se numeste victoria

| coolme a răspuns:

Am de vanzare id meu e denisa.denisa110