| anonim_4396 a întrebat:

Sa fii ciudat sau sa fii,, cool" ca restul?

Răspuns Câştigător
| FluxAeon a răspuns:

Eu prefer sa fiu ciudata si ca rezultat diferita, decat sa fiu "cool" si sa multumesc turma de oite.

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Sa fii cum doresti tu. A fi diferit nu inseamna a fi ciudat. Esti ciudat doar in ochii celorlati pentru ca ei sunt diferiti de tine. Asa cum si unii ti se par cam ciudati, dar sunt diferiti. Fi diferit. Iti poti crea propria personalitate..., FA-O! E mult mai bine decat sa copiezi una happy

| DarthRevan a răspuns (pentru Nemessys):

Majoritatea oamenilor sunt mediocrii.Si asta e problema, sunt putini oameni diferit. Turma de oii este de cand lumea, si in scoala se vede cle mai bine mediocritatea.

| WaterDrop a răspuns:

Nu se spune "ciudat" ci "diferit" sau "special". Si nu te opreste nimeni sa fii un "ciudat" cool. Poti fi asa cum iti doresti tu sa fii.

| Bianca_Fodor_1995 a răspuns:

Eu prefer sa fiu eu (ciudata) decat sa fiu,, cool". Cei care sunt mai ciudati vor avea parte de vieti mult mai faine si vor fi mult mai apreciati.