| Rockăr a întrebat:

Sa incep cu inceputul.

Este un baiat in scoala,care mi se pare foarte dragut,dar nu ne cunoastem din pacate. sad
In ce context as putea intra in vorba cu el si despre ce as putea sa ii spun? Chiar mi-ar placea sa fie ceva mai mult intre noi, sa am pe cineva care sa imi insenineze viata.Problema ar fi ca eu sunt foarte,foarte timida si nu am tupeu,si nu,nu astept sa faca el primul pas laughing

Daca aveti chef sa faceti misto, nu va mai oositi sa raspundeti happy

O seara buna sa aveti!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| girl00 a răspuns:

Bunabatting eyelashes pai fa rost de nr lui si incearca sa-i dai un sms..sau fii directahee hee spune-i ca-ti place de el..si iesiti la o plimbaricahee hee