| anonim_4396 a întrebat:

Sa incep. Eu urasc de cand ma stiu rochiile si fustele. Nu, nu sunt baietoasa, sau poate da, dar nu-mi plac. Nu ma simt bine in ele. Sunt mai rebela de fel, si as vrea niste pareri, ce as putea purta sa par mai feminina, dar nu ceva mulat ca sunt slabuta de fel. Cum spuneam sunt mai rebela si ascult si rock, metal si puteti tine cont si de chestia asta inainte sa-mi dati un sfat...

Răspuns Câştigător
| patriciaxd a răspuns:

Respunsul sunt accesoriilehappy
margele negre, bratari si ce mai ai tu.
vara poti sa porti un tricou viu colorat cu un imprimeu care sa iti placa si deasupra o camasa. e al naibii de feminin. incearca oja colorata si un par lung. un make-up cool si tot restul'. si eu sunt Rock da' ma avantajeaza parul.
cat despre rochii si fuste am aceeasi parere. eu le mai tolerez pe'alea lungi

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O sa iti schimbi conceptele astea si vei realiza ca doar o rochie iti pune cu adevarat in valoare feminismul.

| brunetteee a răspuns:

OK'e :| asta`i aiurea. Nu cred ca poti arata feminina in haine de rokeritza :|. Si chiar daca esti mai slabuta nu trebuie sa te "ascunzi" :). Nu crezii ca ai arata mult mai feminina si mai cool in niste haine ceva in genu...
http://www.coollook.ro/files/images/News/mari/skinny5.jpg
http://www.tzoale.ro/img/products/blugi-blugi-kim-femei-492.jpg
http://images. google. ro/imgres? imgurl=http://www.tzoale.ro/......X%26um%3D1

si eu am avut o perioada acum un an pe la 13 ani :))) cand o loasem pe rock si am vazut ca nici hainele si nici muzica nu ma avantaja. Si am trecut pe stilu "elegant". Poate te razgandesti si u :D. ceaw` :*

| brunetteee a răspuns:

scuze dadusem de 2 ori acelasi link straight face

| princessmary a răspuns:

Pai poti purta un fel de colanti cu o bluza mai lunga sa treaca de talie. daca bluza e mulata pe tine si nu are mult sris si desene pe ea poti purta o curea asezata mai sus de talie, daca nu vrei cu curea ca sa pari si un pic mai rock foloseste manusile acelea fara degete...si daca pui cureaua puneti multe accesori(in special un lan ce sa se vada)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bag sama ca, pe tine te-a facut nimeni.de vreme ce esti a nimanui.atunci? esti rebela fata de cine? de normele europene? cum vrei tu sa pari feminina? in haine de baiat? hai sa-ti spun o profetie, legatade ceea ce ai postat tu.in vremurile din urma, nu se va mai face deosebirea intre femei si barbati, din cauza nerusinatei imbracaminti. daca-ti mai faci si schimbare de sex, am pus-o.stii un tip cand sa plece de la amanta lui, vede poza unei femei frumoase pe noptiera.este o prietena de a ta? nu,... este sotia mea, dinainte de operatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i asculta pe astia, sunt niste rautaciosi. Eu cred ca ultima fusta pe care am purtat-o a fost sarafanul de pioniera. Eu ma imbrac in general in blugi si tricou vara, iar iarna in blugi si pulover sau camasa sport. Mai leg cateodata la gat cate o esarfa, asa, cand imi amintesc. Uite-aici: http://www.blackwidow.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie nu prea imi plac fustele si rochiile... dar uneori sa zicem ca le accept. Eu cred ca ai putea incerca niste blugi "pana" cu niste bascheti si eventual un tricou putin larg.Depinde si ce gusturi ai la haine thinking Si in plus ca sa pari feminina nu trebuie sa porti neaparat fuste sau rochii. Rock ruuulllzzz \m/>.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugi mulati port, la bluze ma refeream sa nu fie mulate. happy Mai astept raspunsuri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti purta daca esti asa rebela o fusta rock cu voalbig grin

si un tricoas mov [bine depinde si de culoarea fustei] mulat! Ti sar vedea silueta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci si eu sunt exact de aceeasi parere. Fetele pot fi feminine si daca nu poarta fuste ruj roz dat cu tona pe buze sau whatever. Eu port tricouri largi cu imprimeuri funny gen,, i hate naspa people"( cel mai tare tricou ever primit) blugi skinny si tenesi sau skateri. Mi-am luat o pereche de skateri cu o dunga roz si un imprimeu un cap de mort. Toata chestia este sa stii sa iti alegi accesoriile si sa iti faci un make up care sa iti puna in evidenta ochii.Eu mi-am facut varfurile roscate. Nimeni nu m-a facut baietoasa si toti imi spun ca arat foarte ok. La mine vine banchetul si cand ma gandesc ca trebuie sa port rochie ma apuca groaza

| sad1girl a răspuns:

Buna!

pai... orice te face pe tine sa te simti comod:o salopetahee heeun tricou, si mai gasesti u niste accesorii...nu prea am ideei acumsad

Pa pa!:*