| anonim_4396 a întrebat:

Sa ma duc azi la facultate? Nu știu ce sa fac. E a doua zi din semestru și ieri n-am făcut mai nimic doar ne-am prezentat unii pe alții. Voi ce ziceți? Pt un seminar și un curs sa ma duc sau nu?

Răspuns Câştigător
| BilaRomânească a răspuns:

Nu te duce, prima săptămâna e lăbăreală

| anonim_4396 explică (pentru BilaRomânească):

Ai avut dreptate. M am dus de gura tuturor și am făcut un ****. Am stat degeaba

| BilaRomânească a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ți-am zis. Prima săptămână e gen cum vă cheamă și de ce ai venit și bla bla bla. După vă ține 10 minute și vă dă drumul.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te duci ori de câte ori este ceva programat în orar.

| Eireann a răspuns:

Da, e important.

| ancaval a răspuns:

Trebuie să mergi.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Sfatul meu este sa te duci! E foarte important sa cunosti regulile de intrare in examen, in ce consta nota finala și sa cunosti profesorul, chiar dacă nu se face prezenta sau curs propriu zis. După poți sa nu te duci dacă ți se pare inutil sau crezi ca poți invata singur.
Primele 2 săptămâni și ultimele 2 sunt cele mai importante, îți spun după 4 ani de facultatehee hee
Bafta!