| SindyR a întrebat:

Sa ne cunoastem mai bine. Ce varsta aveti? De unde sunteti? Ce functie ocupati?(ex. elev, medic) Si la ce institutie? (C.N.Stefan cel mare Suceava, Spital)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Varsta: top secret, acum sunt in strainatate dar anul viitor revin in tara si acolo sunt din Brasov, ocupatia mea va fi sofer pe tir.

| Castorul a răspuns:

Pai eu am 17 ani, din Bucuresti, elev pe a11a big grin

| ROB3RT89 a răspuns:

Am 22 de ani si sunt din Pitesti, momentan sunt depanator pc-uri la o firma ceva mai mica din Pitesti! Era bine sa incepi tu primul/a, asa e frumoshappy

| SindyR explică (pentru ROB3RT89):

Am scris si eu. Cu intarziere, dar gestul conteazawinking!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru SindyR):

Da,asa ehappyDoar ca am vazut tarziu penultima ta postarewinking

| Alrawan a răspuns:

13.
Lugoj.
Elevă.
Număru 6 - Anişoara Odeanu. happy

| Bubuuuu a răspuns:

Banuiesc ca esti din Suceava, nu? Eu sunt din Falticeni (f. aproape de svlaughing ) am aproape 14 ani whistling :*

| SindyR explică (pentru Bubuuuu):

Din Suceava sunt dar stau in Timisoara la facultate.

| SindyR explică:

Ca sa ma prezint si eu ma numesc Casandra (toti imi zic Sindy) Roxana, am 19 ani, sunt stundenta anul 1 la medicina in timisoara la politehnica

| johngregory a răspuns:

In ordinelaughing
19 ani
Ionut
Curier
DPD Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My name is Libertine, I love women!