| AdeElLl a întrebat:

Sa nu fiu cu baiatul pe care il plac din cauza prietenelor/prietenilor?thinking
Mie teama de reactia straight face

4 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ce rezolvi daca tot stai si le faci pe plac altora? Conteaza ce simti tu, nu ce cred altii.

| strengaritzza a răspuns:

Eu zic sa fi cu cine iti doresti tu. Fiindca tu la urma urmei nu stai cu amicii tai ci cu iubitul tau. Nu? Nu lasa sa zboare ceea ce iubesti. Care sunt prietene/prieteni adevarati te accepta cu orice iubit ai vrea tu. Daca nu sunt de acord cu chestia asta, atunci ei sunt falsi s-au poate INVIDIOSI.

funda!

| ursuletzpufos15 a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze reactia celor din jur, atata timp cat tu il placi. Asa ca urmeaza-ti inima si nu te teme de ceea ce ti-ar putea spune.

| Profi a răspuns:

Niciodata sa nu-ti pese de reactiile sau parerile altora. Tot ce conteaza e sa va simtiti voi bine impreuna. happy