| monikdragutza a întrebat:

Ce ma fac daca baiatul pe care il plac profita de mine pentru ai da adrese de mess ale prietenelor mele? fundita! crying

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Atunci e un bastard si trebuie sa il dai cu var! Sigur nu te merita! Vei vedea ca vei gasi tu si baiatul care sa te iubeasca si sa te aprecieze asa cum meriti! Fruntea sus si mergi inainte, sa vezi cati baieti or sa vrea sa fie cu tine! pa.

4 răspunsuri:
| ingerdraq a răspuns:

Indreapta ti privirea pentru altcineva. Evita-l daca profita de tine, isi bate joc de tine

| Gabitssaaa a răspuns:

~ Paii ar fi sa ai de ales dintre doua raspunsuri! 1. sa nu ii mai dai nimica sa fii indiferenta :X 2. Sa ii cer ceva in schimb de fiecare data cand iti cere ceva happy [ sper ca te-am ajutat putin. fundita puppy dog eyes ]

| alyn21 a răspuns (pentru Gabitssaaa):

Renunta la el,o sa gasesti altu, asa e cel mai bine, daca nu renunti acum mai tarziu o sa fie mai dureros.