| Kisie a întrebat:

Sa spunem ca maine ar veni sfarsitul lumi si ai avea voie sa iei doar 10 lucruri la tine care ar fi?

3 răspunsuri:
| melittlelioness a răspuns:

Daca ar veni sfarsitul lumii nu cred ca si.ar mai avea loc acele lucruri.prioritatile vor fi altlele

| AstroAlex59 a răspuns:

Telefonul, laptop-ul, modem-ul de internet, catelul meu, iubita, pisica mea fara par, ipod-ul, si cateva carti= Paradis
cel putin pentru minewinking

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Sa iau 10 lucruri la mine in lumea de apoi sau cum? ca daca mor la ce imi mai trebuie 10 lucruri