| Liviu222 a întrebat:

Sa spunem prin absurd ca ati avea 1 mil de euro happy Ce ati face cu acei bani? Ia sa va vad cum ganditihappy

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

As plati datoriile si mi-as lua cateva haineee! ( glumesc laughing )
Nu stiu ce-as face cu ei, dar mai intai datoriile familiei... Dupa aia un apartament. si cam atat...restu' pentru saraci tongue

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-as muta pe ai mei de aici. Dupa o viata de chin, cred ca merita sa aiba o viata mai usoara.Ar fi o experienta intersanta, le-as cumpara o casa, i-as pune sa invete limba si mai ales nu le-as cere nimic sa faca decat sa se relaxeze

| AshuraElric a răspuns:

Ce nu am face cu ei?hee heeEu cred ca mi-as lua ceva care sa reziste în timp (sau i-as investi...vad eu în ce)thinking dar mai întai m-as duce cred în Tomis mall sa ma dau pe toate scarile alea rulante#:-sde fericire mi-as cumpara si cevarolling on the floornu, nu cred laughingDaca as ajuta si pe cei mai saraci?thinking cred ca am cateva obiective (persoane)care chiar ar avea nevoiebig grin

| clauss a răspuns:

Acum ca nu-i am probabil as face una si cand voi avea cine stie ce naiba voi face, dar in mare masura mi as lua o casa un audi si restul nu stiu, mici combinatii

| Bunny a răspuns:

O mare parte din ei i'as investi ca sa scot mai multi(ca mai apoi sa pot sa imi cumpar tot ce vreau) si cu restul i'as ajuta pe cei care nu au nici macar un leu.Trebuie cineva sa ii ajute si pe cei mai putin norocosi nu? si pana ajungem la 1 mil de euro chiar si cu cate 1 leu totusi e un ajutor binevenithappy. Sper ca ti'am fost de foloshappy.

| Laurishkutza a răspuns:

Buna.
Pai mi-as ajuta intai parintii, i-as lua mamei tot ce-i trebuie, apoi as lua tatei o masina noua. Dupa, platesc datoriile familiei si, daca mai am bani, imi cumpar o garsoniera gata mobilata( nu-mi prea place sa umblu dupa mobila.). Apoi imi continui viata. Simpatica intrebarea. FUNDOI?
PACE

| zacrazy a răspuns:

Mi-as plati datoriile, mi-as cumpara un apartament si l-as mobila si as pune bazele unei afaceri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as cumpara haine si bijuterii de ttoti~p=

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iau cateva case cateva masini... un avion si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I'as baga in banca si m'as simti super satisfacuta fiindca as putea sa'mi iau tot ce am chef... dar nu'mi iautongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As plati datoriile si mi-as lua o motocicleta tare.