| Rorschach a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca s-ar putea transforma creditul euro de pe telefon in bani, adica daca am 20 de E ( in Orange ) sa merg la Orange si acestia sa-mi dau bani in loc de acei euro... Se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Fiindca la Orange cand iti incarci cartele nu dai pe un euro dupa cursul valutar ci dupa un pret stabilit de ei permanent cu modificari rare.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista asa ceva, nu au nicaieri stipulat nimic de genul asta, nu ofera niciun serviciul de genul asta si la urma urmei de ce ti ar dai ei bani? crezi ca ei au nevoie de creditul tau?

| Vvistula a răspuns:

Nu se poate

| Rorschach explică (pentru Vvistula):

De unde stii big grin?

| Vvistula a răspuns (pentru Rorschach):

Fiindca la Orange cand iti incarci cartele nu dai pe un euro dupa cursul valutar ci dupa un pret stabilit de ei permanent cu modificari rare.