| paul_6476 a întrebat:

Sa va spun ce mi s-a intamplat! Am vazut o fata intr-o zi, m-am indragostit pe loc de ia nu stiu ce s-a intamplat cu mine ca numai la ea ma gandesc zi si noapte.Si dupa, am aflat ca ea sta in aceiasi camera in gazda cu priatena mea.Eu sunt mort dupa ea si nu stiu cum sa fac sa-i zic asta prietenei mele.Am vorbit cu fata respectiva si a zis ca ea nu poate sa fie cu prietenul prietenei ei cea mai buna! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Butterfly928 a răspuns:

Cam complicata situatia ta dar cel mai bine ar fi sa ramai cu prietena ta actuala fata aceea care sta in gazda o sa plece odata si odata dar daca te desparti de prietena ta acum o sa-i frangi inima si poate vei regreta mai tarziu si nu iti va fi mai bine fara ea. Mult norocwinking

1 răspuns:
| BiaLoredana a răspuns:

Lasati inima sa spuna ce sa faci ia-o pe fata care o iubesti cel mai mult si fa-o sa onteleaga ca tu nu poti trai fara ia iar apoi despartete de cealalta si fugi cu ea loativa o garsoniera impreuna cum ar fi si vezi cum merge reletia