| mopella a întrebat:

Cum ai proceda cu persoanale care au vorbit nu de bine pe la spatele tau?
Mai ales ca acesta este iubitul surori mele.Am aflat ca prietenul ei si cu prietenul lui cel mai bun au vorbit nu de bine despre mine. sai ignorez? sa le spun? sau sa ma prefac ca nu am aflat?

Răspuns Câştigător
| anOnimăăă_4225 a răspuns:

Ignora`i happy... Lasa-i sa vorbeasca cat vor o sa se sature mai ales daca vad ca tu nu le dai satisfactie. Intotdeauna o sa existe persoane d`astea, invata sa trece peste si incearca sa le dai impresia ca nimic din ce spun ei nu te afecteaza happy. Important e sa nu te inraiasca experientele astea. Ai grija pe viitor! :*

Sper ca te-am ajutat! :X

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-as recomanda ca data viitoare sa imi spuna in fata ce nu imi convine.Accept critica pentru ca imi plac oamenii care stiu sa critice inteligent.Restul,care incearca sa te faca sa te simti prost sunt niste amarate de muste care pleaca cand apare frigul

| iuliana1221 a răspuns:

Spune-i surorii tale... poate il cearta putin. tongue