| anyry a întrebat:

Sa vedem cine scrie cele mai frumoase declaratii de dragoste la zi aniversara a iubitului si la implinirea de 1 an a relatiei. Pentru cele mai frumoase dau funda+vot!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Felicitări, ai avut onoarea de a fi împreună cu mine un an întreg."

| HaHaGirl a răspuns:

Sa vedem cat de mult il iubesti tu pe el si cat de bine iti poti exprima sentimentele, nu crezi ca ar fi mai frumos sa scrii tu una sa fie ceea ce simti tu, nu ce simte alta!

| asdfgh23 a răspuns:

Aici tu ar trebui sa-i spui ceva de la tine, pentru ca tu stii cat inseamna el pentru tine