| fic a întrebat:

Hello,TPU! Să vedem cine scrie cele mai frumoase declarații de dragoste primește fundă. big grin

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Am nevoie să fiu iubit. Am nevoie să fiu îmbrăţişat şi privit cu dragoste. Am nevoie să simt o inimă bătând lângă mine. Am nevoie de o fiinţă pentru care să mă trezesc dimineaţa, căreia să-i spun
"noapte bună" şi cu care să-mi împart zilele... am nevoie de tine, te iubesc!

Te iubesc pentru ca fara tine e greu si nu ma pot regasi. Te iubesc pentru linistea daruita clipelor alaturi, te iubesc pentru ca imi zambesti, pentru ca ma alinti, pentru ca ma atingi, imbratisezi.Te iubesc!

Atunci cand privesc spre cer, un nor ia forma chipului ta si sunt fericit(a) ca tu ma asculti si simti ce spun. De cand te-am vazut te plac si ma gandesc la tine in fiecare moment si sincer sunt nebun(a) dupa tine si noaptea te vizes de aceea iti spun un sincer TE IUBESC…

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PapadiaMeleu a răspuns:

Vai de capu' tau. rolling on the floor

| kalashnik a răspuns:

Aici sunt bune declarațiile de dragoste ) http://felicitarialese.com/......ru_el/0-92

| Faceboooook a răspuns:

Hey frumoaso, ai o fisa? Pentru ca i-am spus mamei ca o sun cand ma indragostesc; Hey fata, cand erai mica ai cazut in ciment? Pentru ca esti BETOONlaughing; Hey tu, tatal tau e terorist, ca esti BOMBAAA