| mia13 a întrebat:

Sa zicem ca eu consum ketamina de ceva timp si trebuie sa imi fac analizele. se vede la rezultat daca am consumat ketamina sau marijuana?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Analizele la sange? marijuana se vede doar contine THC, dar daca n.ai mai bagat mariuca de 7 luni nu se vede... si la ketamina se vede ceva necunoscut, sunt analize speciale in care sa vada exact ca ai bagat ketamina.

4 răspunsuri:
| petruI a răspuns:

Nu ar trebui sa consumi asa ceva.este foarte rau ar trebui maxim sa fumezi tigari normale sau trabucuri

| mia13 explică:

Multumesc mult la toti:*

| EuDuDa a răspuns:

Nu se vede iubitu/iubitawinking...

| rodicutzaaa a răspuns:

Stiu cum e...nu,nu se vede