| Paul1993bv a întrebat:

La Analizele de Rutina adica nu cele anti-drog se vede cumva daca ai consumat 3-4 fumuri de marijuana?

2 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Cum adica analize de rutina? Adica sa vina cineva, sa te ia sa iti faca analize sa vada daca nu ai consumat marijuana? N-am mai auzit de asa ceva... si nici nu cred ca au voie sa iti faca analize daca tu nu ai gresit cu nimic!

| Paul1993bv explică:

Analizele de rutina frate adica vsh, urina, etc alea sa vada daca ai vreo boala etc gen la ficat. Pentru a vedea daca ai fumat marijuana trebuie sa faci THC-ul nu? astfel nu se vede nimic?