| sokey a întrebat:

Sa zicem ca sunt un baiat cu swag, imbracat la mda cu freza la moda etc... si ca am bani sa imi scot fata in oras odata pe saptamana, si ca e o fata mai "panarama" care vreau sa fiu cu ea pentru relatie lunga dar doar de ochii lumii. Ea nu ma cunoaste dar am auzit si am vazut multe chestii de capul ei si la vara, vreau sa ma combin cu ea pentru ca am un plan mai complicat. Ce sanse am si cum trebuie sa procedez ca in macar 2 daptamani sau maxim o luna sa fiu cu ea de la momentul din care am vorbit prima data? ( scuzati greselile de gramatica sunt pe tableta)

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Nu știu ce vrei să spui tu prin faptul că ești un băiat cu SWAG pentru că asta înseamă "Secret We Are Gay" dar lăsând asta deoparte, cu fetele astea mai "panarame" orice băiat cu bani are șanse la ele. Îți zic eu că dacă ea a fost cu mai mulți tipi bogați, să iasă în oraș doar o dată pe săptămână nu cred că i-ar fi de ajuns, dar să ziceam ca o să fie. Și ca să fii cu ea trebuie să o bagi în seamă să-i spui despre bani că-ți place să ieși în oraș și chestii de genu. Și dacă ea e așa cum spui tu doar ce aude de banii e la picioarele tale. Succes!

| sokey explică (pentru վፀiፀፀ):

Swag = secret we are gay? No, aia e ceea ce ai citit tu. Ai crede ca WTF = welcome to facebook? No. Intelegi tu ce am vrut sa zic.

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru sokey):

Mă trezesc și eu să comentez înapoi acum dar mno. laughing swag e prescurtrea la ce am zis eu și WTF = what the ***batting eyelashes

| sokey explică (pentru վፀiፀፀ):

Ce ai auzit tuwinking. Eu poate cred cspa SWAG e ceea ce am zis eu si Wtf = welcome to facebook, problem?

| an0therkid a răspuns:

Pai daca "e o fata mai panarama", ai grija... de cele mai multe ori ele umbla cu mai multi si profita de toti
si... sanse ai destule daca o duci in cluburi selectewinking