| jonydd a întrebat:

Sal all am 15 ani 192cm in jur de 80kg si vreau sa scap de burtica ca sa ma pot apuca de sala mai serios aveti ceva sfaturi pentru mine cum scap de burta precizez iau creatina si batoane proteice mersi de ajutor :d

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite ceva care o sa te ajute:
http://sanatatesidieta.blogspot.com/2009/02/cum-scap-de-burta.html
Multa bafta!

| Barbeqiu a răspuns:

:O in primul rand 1, 92 :O urias ma rog, Eu iti zic sa incepi cu niste abdomene incepi cu vreo 6 serii de 15 abdomene pe zi.90 abdomene pe zi intr-o saptamana de abdomene scapi de 1 cm de burta. Daca vrei patratele tot asa dar incepi cu mai multe si+ daca vrei sa faci mai repede du-te la o bara orizontala mai inalta te urci pe ea te lasi cu capul in jos si iti dai drumul la maini.Incepi tot abdomene si ai sa vezi in cam 2 luni maxim faci patratele. Apropo incearca sa eviti carnea de porc, prajelile sucuri acidulate dulciuri si altele. Cam atat
Funda?