| Villy0po a întrebat:

Sal all...as vrea sa imi cumpar alt telefon si nu stiu...stiti cumva unul care sa fie mai "ciudat" (tastatura glisanta, clapeta, etc.) FARA! touch screen, sa fie mai colorat (nu neaparat), sa se gaseasca in Romania si sa fie bun?

2 răspunsuri:
| mariusik2012 a răspuns:

Nokia e65 (pe sina)... dar la mana a 2-a gasesti pentru ca a fost editie limitata;
LG s5200(sina);
Nokia 6131(clapa);
Nokia 6600 fold;
Nokia 3600 slide;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are Nokia 6131 de vandzare?/cumpar eu urgent...relatii pe yahoo pe id crystyboss72@yahoo,com