| Kiyy a întrebat:

Am vazut la o reclama un telefon cu touch screen si cu tastatura glisanta dar nu mai stiu cum se numeste... ma puteti ajuta?batting eyelashes Daca e dati si o poza sa vad daca acela este. Dau funda big grin

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Sunt foarte multe telefoane cu touch screen si tastatura glisanta.si noi nu avem cum sa ti le enumeram pe toate ca sa vezi care este

| OnlyGirl a răspuns:

Samsung corby TxT?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:0&biw=1280&bih=580

| marycris a răspuns:

Nokia n97... cel mai bu...si Nokia 5730 Xpress music. funda?

| Kiyy explică:

Acum este unul nou aparut de face reclama pe la tv. Si ma intrebam daca ati vazut vre'unul reclama si mai stiti cum se cheama telefonul straight face

| Kiyy explică:

Era patrat... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 97? nu stiu si eu caut.