| anonim_4396 a întrebat:

Sal,am 17 ani si nu prea am barba, stiti ceva trucuri /sfaturi cum as putea face sa-mi creasca barba?

2 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Sincer ar fi bine sa nu iti doresti sa ai barba happy dupa te vei satura de ea straight face Ai o gramada de timp la dispozitie asa ca nu te grabi. Un lucru : fetelor nu le plac baietii cu barbawinking. xoxo

| Sprite a răspuns:

Adevarul este ca tu ai fata de bebe si vrei sa ascunzi asta! Stai linistit, cand o sa te loveasca testosteronul n-ai sa mai stii ce sa faci cu tot parului care iti va acoperi pielea si te va face sa arati ca o primata. Toti barbatii trec prin asta si …a! stai, tu esti inca baiat! Racoreste-te si sezi bland, timp este pentru toate! happy